KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016507
nr 1301 6507
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 54x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:28:21
18/1 15:07:52
600 kr
20/1 17:09:14
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano